E-Z-Hook AX1W-12RED
Mfr. Part # :
AX1W-12RED
Description
MINI HOOK TO TIP PLUG 12"
DataSheet
AX1W-12RED PDF
Price is not available, please RFQ
AX1W-12RED Tech Specifications
  • 2nd Connector:Tip Plug
  • Cable Length:12.0" (304.80mm)
  • Contents:1 Lead, Red
  • Material - Insulation:Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Wire Gauge:22 AWG