E-Z-Hook AX1W-24RED
Mfr. Part # :
AX1W-24RED
Description
MINI HOOK TO TIP PLUG 24"
DataSheet
AX1W-24RED PDF
Price is not available, please RFQ
AX1W-24RED Tech Specifications
  • 2nd Connector:Tip Plug
  • Cable Length:24.0" (609.60mm)
  • Contents:1 Lead, Red
  • Material - Insulation:Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Wire Gauge:22 AWG