TapeCase BA SERIES-1.89" X 36YD
Mfr. Part # :
BA SERIES-1.89" X 36YD
Description
TAPE FILM AMBER 1.89" X 36 YDS
DataSheet
BA SERIES-1.89" X 36YD PDF
Price is not available, please RFQ
BA SERIES-1.89" X 36YD Tech Specifications
  • Thickness - Adhesive:-
  • Thickness - Backing, Carrier:0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
  • Width:1.89" (48.00mm)