TapeCase BA SERIES-2.75" X 36YD
Mfr. Part # :
BA SERIES-2.75" X 36YD
Description
TAPE FILM AMBER 2 3/4" X 36 YDS
DataSheet
BA SERIES-2.75" X 36YD PDF
Price is not available, please RFQ
BA SERIES-2.75" X 36YD Tech Specifications
  • Thickness - Adhesive:-
  • Thickness - Backing, Carrier:0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
  • Width:2.75" (69.85mm) 2 3/4"