SCS D349.58.24
Mfr. Part # :
D349.58.24
Description
BAG MOISTURE BAR MTL IN 8.24X9.5
DataSheet
D349.58.24 PDF
Price is not available, please RFQ
D349.58.24 Tech Specifications
  • Thickness:4.0 mil (101.6 microns)
  • Length - Inside:8.24" (209.3mm)
  • Width - Inside:9.5" (241.3mm)
  • Tensile Strength:6000 psi