SCS D3413.12510.875
Mfr. Part # :
D3413.12510.875
Description
BAG MOIST BAR IN 10.875X13.125
DataSheet
D3413.12510.875 PDF
Price is not available, please RFQ
D3413.12510.875 Tech Specifications
  • Thickness:4.0 mil (101.6 microns)
  • Length - Inside:10.875" (276.2mm)
  • Width - Inside:13.125" (333.4mm)
  • Tensile Strength:6000 psi