Almit (ANA TRADING) SR37-LFM48S-3.5-0.5MM
Mfr. Part # :
SR37-LFM48S-3.5-0.5MM
Description
SOLDER LEAD-FREE 0.5MM 100G
DataSheet
SR37-LFM48S-3.5-0.5MM PDF
Price is not available, please RFQ
SR37-LFM48S-3.5-0.5MM Tech Specifications
  • Composition:-
  • Diameter:0.020" (0.51mm)