Almit (ANA TRADING) SR37-LFM48S-3.5-0.8MM
Mfr. Part # :
SR37-LFM48S-3.5-0.8MM
Description
SOLDER LEAD-FREE 0.8MM 100G
DataSheet
SR37-LFM48S-3.5-0.8MM PDF
Price is not available, please RFQ
SR37-LFM48S-3.5-0.8MM Tech Specifications
  • Composition:-
  • Diameter:0.031" (0.79mm)