Almit (ANA TRADING) SR37-LFM23S-3.5-0.5MM
Manufacturer :
Almit (ANA TRADING)
Mfr. Part # :
SR37-LFM23S-3.5-0.5MM
Description
SOLDER LEAD-FREE 0.5MM 100G
Catalog
Solder
DataSheet
SR37-LFM23S-3.5-0.5MM PDF
Price is not available, please RFQ
SR37-LFM23S-3.5-0.5MM Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Spool
  • Part Status:Active
  • Type:Wire Solder
  • Composition:-
  • Diameter:0.020" (0.51mm)