Phoenix America G32-A-1250-75-080
Mfr. Part # :
G32-A-1250-75-080
DataSheet
G32-A-1250-75-080 PDF
Price is not available, please RFQ
G32-A-1250-75-080 Tech Specifications
  • Grade:-
  • Gauss Strength:4000G
  • Size:2.005" Dia x 0.250" H (50.93mm x 6.35mm)
  • Operating Temperature:125°C (TA)