Encoder Products Company 802-20-S-3000-R-HV-1-F-5-SK-N
Mfr. Part # :
802-20-S-3000-R-HV-1-F-5-SK-N
Description
2.0" SQUARE FLANGE, STAINLESS ST
DataSheet
802-20-S-3000-R-HV-1-F-5-SK-N PDF
Price is not available, please RFQ
802-20-S-3000-R-HV-1-F-5-SK-N Tech Specifications
  • Pulses per Revolution:3000
  • Voltage - Supply:4.75V ~ 28V