Dynapar Corp HS35R0500H37201
Mfr. Part # :
HS35R0500H37201
Description
0500 PPR, 1" BORE DIAMETER
DataSheet
HS35R0500H37201 PDF
Price is not available, please RFQ
HS35R0500H37201 Tech Specifications
  • Output Type:-
  • Pulses per Revolution:500
  • Voltage - Supply:5V ~ 26V