Encoder Products Company 58TP-15SJ-B1000B5OC-SMX-T6-S4
Mfr. Part # :
58TP-15SJ-B1000B5OC-SMX-T6-S4
Description
ENCODER ROTARY PROG 58MM DIA 15M
DataSheet
58TP-15SJ-B1000B5OC-SMX-T6-S4 PDF
Price is not available, please RFQ
58TP-15SJ-B1000B5OC-SMX-T6-S4 Tech Specifications
  • Pulses per Revolution:Programmable
  • Voltage - Supply:4.75V ~ 30V
  • Actuator Type:15mm Open Center