Dynapar Corp HS35R0600H110
Mfr. Part # :
HS35R0600H110
Description
0600 PPR, 1" BORE DIAMETER
DataSheet
HS35R0600H110 PDF
Price is not available, please RFQ
HS35R0600H110 Tech Specifications
  • Output Type:-
  • Pulses per Revolution:600
  • Voltage - Supply:5V ~ 26V