TDK Corporation IBF15-180DD125X125
Manufacturer :
TDK Corporation
Mfr. Part # :
IBF15-180DD125X125
Description
NFC SHIELD 125 x 125MM SHEET
Catalog
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
DataSheet
IBF15-180DD125X125 PDF
Price is not available, please RFQ
IBF15-180DD125X125 Tech Specifications
  • Series:iBF
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Type:Shielding Sheet
  • Shape:Sheet
  • Length:4.921" (125.00mm)
  • Width:4.921" (125.00mm)
  • Thickness - Overall:0.009" (0.24mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C