Panasonic ARV13A24
Mfr. Part # :
ARV13A24
Description
IC RF SWITCH SPDT 8GHZ MODULE
DataSheet
ARV13A24 PDF
Price is not available, please RFQ
ARV13A24 Tech Specifications
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:0Hz ~ 8GHz
  • Isolation:70dB (min)
  • Insertion Loss:0.3dB (max)
  • Test Frequency:8GHz
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:24V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C