Metelics (MACOM Technology Solutions) MASL-011023-TR0500
Manufacturer :
Metelics (MACOM Technology Solutions)
Mfr. Part # :
MASL-011023-TR0500
Description
IC RF SWITCH SPDT 3.5GHZ 32HQFN
Catalog
RF Switches
DataSheet
MASL-011023-TR0500 PDF
Price is not available, please RFQ
MASL-011023-TR0500 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Active
  • RF Type:General Purpose
  • Topology:Reflective
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:2.7GHz ~ 3.5GHz
  • Isolation:30dB
  • Insertion Loss:0.85dB
  • Test Frequency:3.5GHz
  • P1dB:-
  • IIP3:-
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:-
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C