Radiall USA, Inc. R570413000
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Mfr. Part # :
R570413000
Description
SP2 R S18 F 28 P
Catalog
RF Switches
DataSheet
R570413000 PDF
Price is not available, please RFQ
R570413000 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • RF Type:General Purpose
  • Topology:-
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:0Hz ~ 18GHz
  • Isolation:60dB (min)
  • Insertion Loss:0.35dB (max)
  • Test Frequency:18GHz
  • P1dB:-
  • IIP3:-
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:24V ~ 30V
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C