Panasonic ARD50012
Manufacturer :
Panasonic
Mfr. Part # :
ARD50012
Description
SWITCH COAXIAL SPDT 26.5GHZ 12V
Catalog
RF Switches
DataSheet
ARD50012 PDF
Price is not available, please RFQ
ARD50012 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • RF Type:General Purpose
  • Topology:Reflective
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:-
  • Isolation:-
  • Insertion Loss:-
  • Test Frequency:-
  • P1dB:-
  • IIP3:-
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:12V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C