JSW4-23DR-75+
Manufacturer :
Mfr. Part # :
JSW4-23DR-75+
Description
REFLECTIVE SP4T, SMT SOLID STATE
DataSheet
JSW4-23DR-75+ PDF
Price is not available, please RFQ
JSW4-23DR-75+ Tech Specifications
  • Topology:Reflective
  • Circuit:SP4T
  • Frequency Range:5MHz ~ 2GHz
  • Isolation:25dB
  • Insertion Loss:1.1dB
  • Test Frequency:2GHz
  • P1dB:-
  • IIP3:59dBm
  • Features:-
  • Impedance:75Ohm
  • Voltage - Supply:2.5V ~ 4.8V
  • Operating Temperature:-40°C ~ 85°C