Panasonic ARD5004HQ
Mfr. Part # :
ARD5004HQ
Description
ARD COAXIAL SWITCH
DataSheet
ARD5004HQ PDF
Price is not available, please RFQ
ARD5004HQ Tech Specifications
  • Series:ARD
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • RF Type:Cellular
  • Topology:-
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:26.5GHz
  • Isolation:55dB (min)
  • Insertion Loss:0.8dB (max)
  • Test Frequency:26.5GHz
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:4.5V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C (TA)