Panasonic ARD12012C
Mfr. Part # :
ARD12012C
Description
ARD COAXIAL SWITCH
DataSheet
ARD12012C PDF
Price is not available, please RFQ
ARD12012C Tech Specifications
  • Series:ARD
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • RF Type:Cellular
  • Topology:-
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:18GHz
  • Isolation:60dB (min)
  • Insertion Loss:0.5dB (max)
  • Test Frequency:18GHz
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:12V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C (TA)