Panasonic ARD12012Q
Mfr. Part # :
ARD12012Q
Description
SWITCH COAX LATCH SPDT 18GHZ 12V
DataSheet
ARD12012Q PDF
Price is not available, please RFQ
ARD12012Q Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • RF Type:General Purpose
  • Topology:Reflective
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:-
  • Isolation:-
  • Insertion Loss:-
  • Test Frequency:-
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:12V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C