IR (Infineon Technologies) BGT24ATR11E6433XUMA1
Manufacturer :
IR (Infineon Technologies)
Mfr. Part # :
BGT24ATR11E6433XUMA1
Description
IC SWITCH RF 32VQFN
Catalog
RF Switches
DataSheet
BGT24ATR11E6433XUMA1 PDF
Price is not available, please RFQ
BGT24ATR11E6433XUMA1 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tape & Reel (TR)
  • Part Status:Active
  • RF Type:General Purpose
  • Topology:-
  • Circuit:-
  • Frequency Range:24GHz ~ 24.25GHz
  • Isolation:-
  • Insertion Loss:-
  • Test Frequency:-
  • P1dB:-12dBm
  • IIP3:-
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:3.14V ~ 3.47V
  • Operating Temperature:-40°C ~ 125°C