Panasonic ARV23N12
Mfr. Part # :
ARV23N12
Description
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
DataSheet
ARV23N12 PDF
Price is not available, please RFQ
ARV23N12 Tech Specifications
  • Circuit:SPDT
  • Frequency Range:0Hz ~ 18GHz
  • Isolation:40dB (min)
  • Insertion Loss:0.7dB (max)
  • Test Frequency:18GHz
  • Features:-
  • Impedance:50Ohm
  • Voltage - Supply:12V
  • Operating Temperature:-55°C ~ 85°C