NDK S510M804MB
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
S510M804MB
Description
FREQ SYNTH 510MHZ TO 804MHZ
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
S510M804MB PDF
Price is not available, please RFQ
S510M804MB Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Type:Frequency Synthesizer
  • Frequency:510MHz ~ 804MHz