NDK S470M890MA
Manufacturer :
NDK
Mfr. Part # :
S470M890MA
Description
FREQ SYNTH 470MHZ TO 890MHZ
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
S470M890MA PDF
Price is not available, please RFQ
S470M890MA Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Type:Frequency Synthesizer
  • Frequency:470MHz ~ 890MHz