Amtery Corporation CP30218A-20
Manufacturer :
Amtery Corporation
Mfr. Part # :
CP30218A-20
Description
2 GHZ 18 GHZ, 20 DB COUPLING, B
Catalog
RF Directional Coupler
DataSheet
CP30218A-20 PDF
Price is not available, please RFQ
CP30218A-20 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Coupler Type:Standard
  • Frequency:2GHz ~ 18GHz
  • Coupling Factor:20dB
  • Applications:General Purpose
  • Insertion Loss:1dB
  • Power - Max:20W