Amtery Corporation CP20710P150-20
Mfr. Part # :
CP20710P150-20
Description
7 GHZ 10 GHZ, 20 DB COUPLING, B
DataSheet
CP20710P150-20 PDF
Price is not available, please RFQ
CP20710P150-20 Tech Specifications
  • Coupler Type:Standard
  • Frequency:7GHz ~ 10GHz
  • Coupling Factor:20dB
  • Applications:General Purpose
  • Insertion Loss:0.35dB
  • Power - Max:150W