Amtery Corporation CP20118A-20
Mfr. Part # :
CP20118A-20
Description
1 GHZ 18 GHZ, 20 DB COUPLING, B
DataSheet
CP20118A-20 PDF
Price is not available, please RFQ
CP20118A-20 Tech Specifications
  • Coupler Type:Standard
  • Frequency:1GHz ~ 18GHz
  • Coupling Factor:20dB
  • Applications:General Purpose
  • Insertion Loss:0.7dB
  • Power - Max:20W