STI-CO Industries MRLP-00-LLG22
Manufacturer :
STI-CO Industries
Mfr. Part # :
MRLP-00-LLG22
Description
ANT SYSTEM, 2LTE, GPS, 2 WIFI, S
Catalog
RF Antennas
DataSheet
MRLP-00-LLG22 PDF
Price is not available, please RFQ
MRLP-00-LLG22 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • RF Family/Standard:Cellular, Navigation, WiFi
  • Frequency Group:Wide Band
  • Frequency (Center/Band):829MHz, 2.2GHz, 2.45GHz, 5.4GHz
  • Frequency Range:698MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.5GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
  • Antenna Type:Dome
  • Number of Bands:4
  • VSWR:1.75, 2, 2.25
  • Return Loss:-
  • Gain:28dB
  • Power - Max:-
  • Features:Cable - 195m
  • Termination:SMA-Female
  • Ingress Protection:-
  • Mounting Type:Connector Mount
  • Height (Max):3.600" (91.44mm)