Kainos Systems KSA15W6004J2-8GH90Q
Manufacturer :
Kainos Systems
Mfr. Part # :
KSA15W6004J2-8GH90Q
Description
RF AMPLIFIER SYSTEMS
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
KSA15W6004J2-8GH90Q PDF
Price is not available, please RFQ
KSA15W6004J2-8GH90Q Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Frequency:600MHz ~ 4.2GHz
  • P1dB:39dBm
  • Gain:46dB
  • Noise Figure:10dB
  • RF Type:General Purpose
  • Voltage - Supply:120V
  • Current - Supply:820mA