Kainos Systems KSA20W202J0-3DK180
Mfr. Part # :
KSA20W202J0-3DK180
DataSheet
KSA20W202J0-3DK180 PDF
Price is not available, please RFQ
KSA20W202J0-3DK180 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Frequency:20MHz ~ 2GHz
  • P1dB:45dBm
  • Gain:53dB
  • Noise Figure:10dB
  • RF Type:General Purpose
  • Voltage - Supply:120V