Kainos Systems KSA30WB1200-1DK052
Mfr. Part # :
KSA30WB1200-1DK052
DataSheet
KSA30WB1200-1DK052 PDF
Price is not available, please RFQ
KSA30WB1200-1DK052 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Frequency:100kHz ~ 200MHz
  • P1dB:42dBm
  • Gain:43dB
  • Noise Figure:8.9dB
  • RF Type:EMC/EMI
  • Voltage - Supply:120V
  • Current - Supply:1A