Kainos Systems KSA70W50250-4G56J0
Mfr. Part # :
KSA70W50250-4G56J0
DataSheet
KSA70W50250-4G56J0 PDF
Price is not available, please RFQ
KSA70W50250-4G56J0 Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Frequency:50MHz ~ 250MHz
  • P1dB:48dBm
  • Gain:46dB
  • Noise Figure:4.5dB
  • RF Type:FM
  • Voltage - Supply:120V
  • Current - Supply:1.5A