Amtery Corporation AT10006B-60-P
Manufacturer :
Amtery Corporation
Mfr. Part # :
AT10006B-60-P
Description
0.2 GHZ 6 GHZ, 63.5 DB, 0.25 DB
Catalog
Attenuators
DataSheet
AT10006B-60-P PDF
Price is not available, please RFQ
AT10006B-60-P Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Attenuation Value:63.5dB
  • Frequency Range:200 MHz ~ 6.0 GHz
  • Power (Watts):-
  • Impedance:50 Ohms