Vishay / Dale CRA06P083130KJTA
Mfr. Part # :
CRA06P083130KJTA
Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206
DataSheet
CRA06P083130KJTA PDF
Price is not available, please RFQ
CRA06P083130KJTA Tech Specifications
  • Circuit Type:Isolated
  • Resistance (Ohms):130k
  • Tolerance:±5%
  • Number of Pins:8
  • Power Per Element:62.5mW
  • Temperature Coefficient:±200ppm/°C
  • Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
  • Supplier Device Package:-
  • Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)