Vishay / Dale CRA12E08322K0JTR
Mfr. Part # :
CRA12E08322K0JTR
Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 2012
DataSheet
CRA12E08322K0JTR PDF
Price is not available, please RFQ
CRA12E08322K0JTR Tech Specifications
  • Series:CRA12
  • Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
  • Part Status:Obsolete
  • Circuit Type:Isolated
  • Resistance (Ohms):22k
  • Tolerance:±5%
  • Number of Pins:8
  • Power Per Element:125mW
  • Temperature Coefficient:±200ppm/°C
  • Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
  • Applications:-
  • Mounting Type:Surface Mount
  • Package / Case:2012, Convex, Long Side Terminals
  • Supplier Device Package:-
  • Size / Dimension:0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
  • Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)