Vishay / Dale CSC09A0133K0GPA
Mfr. Part # :
CSC09A0133K0GPA
Description
RES ARRAY 8 RES 33K OHM 9SIP
DataSheet
CSC09A0133K0GPA PDF
Price is not available, please RFQ
CSC09A0133K0GPA Tech Specifications
  • Circuit Type:Bussed
  • Resistance (Ohms):33k
  • Tolerance:±2%
  • Number of Resistors:8
  • Resistor Matching Ratio:-
  • Resistor-Ratio-Drift:±50ppm/°C
  • Number of Pins:9
  • Power Per Element:200mW
  • Temperature Coefficient:±100ppm/°C
  • Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
  • Supplier Device Package:9-SIP
  • Size / Dimension:0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
  • Height - Seated (Max):0.195" (4.95mm)