Carlo Gavazzi RZ3A60D25
Mfr. Part # :
RZ3A60D25
Description
SSR RELAY 3PST-NO 25A 42-660V
DataSheet
RZ3A60D25 PDF
Price is not available, please RFQ
RZ3A60D25 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load:42 V ~ 660.0 V
  • Load Current:25 A