Carlo Gavazzi RM1A23D25
Mfr. Part # :
RM1A23D25
Description
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
DataSheet
RM1A23D25 PDF
Price is not available, please RFQ
RM1A23D25 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:3 ~ 32VDC
  • Voltage - Load:24 V ~ 265.0 V
  • Load Current:25 A