Carlo Gavazzi RZ3A60D75
Mfr. Part # :
RZ3A60D75
Description
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
DataSheet
RZ3A60D75 PDF
Price is not available, please RFQ
RZ3A60D75 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load:42 V ~ 660.0 V
  • Load Current:75 A