Carlo Gavazzi RM1A23A50
Mfr. Part # :
RM1A23A50
Description
SSR RELAY SPST-NO 50A 24-265V
DataSheet
RM1A23A50 PDF
Price is not available, please RFQ
RM1A23A50 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
  • Voltage - Load:24 V ~ 265.0 V
  • Load Current:50 A