Carlo Gavazzi RM1A48A75
Mfr. Part # :
RM1A48A75
Description
SSR RELAY SPST-NO 75A 42-530V
DataSheet
RM1A48A75 PDF
Price is not available, please RFQ
RM1A48A75 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
  • Voltage - Load:42 V ~ 530.0 V
  • Load Current:75 A