Carlo Gavazzi RM1A48D100
Mfr. Part # :
RM1A48D100
Description
SSR RELAY SPST-NO 100A 42-530V
DataSheet
RM1A48D100 PDF
Price is not available, please RFQ
RM1A48D100 Tech Specifications
  • Output Type:AC, Zero Cross
  • Voltage - Input:4 ~ 32VDC
  • Voltage - Load:42 V ~ 530.0 V
  • Load Current:100 A