GlobTek, Inc. WR9QI625T00NACFR6B
Mfr. Part # :
WR9QI625T00NACFR6B
Description
AC/DC WALL MNT ADPT 24V 15W
DataSheet
WR9QI625T00NACFR6B PDF
Price is not available, please RFQ
WR9QI625T00NACFR6B Tech Specifications
  • Series:GTM96180-1530-6.0-CF
  • Form:Wall Mount (Class II)
  • Input Type:Multi-Blade (Included)
  • Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
  • Voltage - Output:24V
  • Current - Output (Max):625mA
  • Power (Watts):15 W
  • No Load Power Consumption:75mW (Max)
  • Efficiency:Level VI, CoC Tier 2
  • Operating Temperature:-20°C ~ 40°C
  • Output Connector:Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • Cord Length:59" (1.50m)
  • Input Connector:Multi-Blade (Included)
  • Size / Dimension:2.91" L x 1.71" W x 1.45" H (74.0mm x 43.5mm x 36.8mm)