Carlo Gavazzi PL22SFLY24
Mfr. Part # :
PL22SFLY24
Description
PLT LIGHT 24 VAC/DC YELLOW LED
DataSheet
PL22SFLY24 PDF
Price is not available, please RFQ
PL22SFLY24 Tech Specifications
  • Type:LED
  • Lamp Color:Yellow
  • Ratings:AC/DC
  • Voltage:24V
  • Current:18mA
  • Panel Cutout Shape:Round
  • Panel Cutout Dimensions:0.866" (22.00mm)
  • Lens Size:29.00mm Dia