LUXTECH FX-SW-20-18V-40K-90-5
Mfr. Part # :
FX-SW-20-18V-40K-90-5
DataSheet
FX-SW-20-18V-40K-90-5 PDF
Price is not available, please RFQ
FX-SW-20-18V-40K-90-5 Tech Specifications
  • Type:LED Module
  • Color:White, Neutral
  • CCT (K):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Current - Test:-
  • Temperature - Test:85°C
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ):18V
  • Features:-
  • Size / Dimension:5080.00mm L x 7.87mm W
  • Height:3.05mm