LUXTECH FX-CC-10-35K-80-5
Mfr. Part # :
FX-CC-10-35K-80-5
Description
FLEX CC ARCHITECTURAL FLEXIBLE L
DataSheet
FX-CC-10-35K-80-5 PDF
Price is not available, please RFQ
FX-CC-10-35K-80-5 Tech Specifications
  • Color:White, Warm
  • CCT (K):3500K 3-Step MacAdam Ellipse
  • Wavelength:-
  • Configuration:Linear Light Strip, Flexible
  • Luminous Flux @ Current/Temperature:-
  • Current - Test:-
  • Temperature - Test:85°C
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ):35V
  • Lumens/Watt @ Current - Test:-
  • Current - Max:540mA
  • Features:-
  • Size / Dimension:5000.00mm L x 10.16mm W