ZEDH1010L19
Manufacturer :
Mfr. Part # :
ZEDH1010L19
Description
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" HDMI
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
ZEDH1010L19 PDF
Price is not available, please RFQ
ZEDH1010L19 Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Touchscreen:-
  • Voltage - Input:5V
  • Voltage - Output:-
  • Size / Dimension:4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
  • Interface:USB
  • Operating Temperature:0°C ~ 65°C